همسرم صبح زود بیدار شد که قرآن بخواند. بعد، حدوداً ساعت چهار صبح بود که گفت می‌خواهد به مسجد محل برود. من با او مخالفت کردم و گفتم نباید در این ساعت بیرون بروی، ولی او گفت که مشکلی پیش نخواهد آمد. وقتی آفتاب زد، همه می‌گفتند یک نفر را کشته‌اند. من رفتم پایین ببینم چه خبر است.

73 فرقه به نقل از گروه جنگ نرم مشرق- "آشین ویراتو" راهب بودایی افراط‌گرا و نژادپرست اهل میانمار اخیراً در یک سخنرانی کینه‌توزانه نسبت به مسلمانان، گفت: "وقتی مسلمانی کسب و کاری راه می‌اندازد، این کار را برای جامعه مسلمانان می‌کند. به همین دلیل است که دارند در همه‌جا ملک و زمین می‌خرند. از قدرت پولی‌شان استفاده می‌کنند. دشمن ما دارد قوی‌تر و خطرناک‌تر می‌شود. روزی می‌رسد که مسلمانان بر همه منابع ما چنگ می‌اندازند. اجازه ندهید پول‌تان به دست دشمن برسد. اگر پول شما به دست‌شان برسد، ازدواج می‌کنند و شما را مجبور می‌کنند به آیین آن‌ها درآیید. بچه‌هایشان هم تهدیدی برای کشورمان هستند. مذهب‌مان را از بین می‌برند."

ادامه مطلب

برکت گریه یک وهابی برای امام حسین(علیه‌السلام) + فیلم

فیلم ماجرای شیعه شدن یک جوان وهابی

فیلمهایی از جنایات فرقه ضاله وهابیت

فیلم های مرتبط با شناخت فرقه ضاله وهابیت

کلیپ هایی پیرامون فرقه ضاله بهائیت

نماز خواندن شاه سعودی در دل کعبه با کفش+فیلم

قصاب میانمار چگونه مسلمانان را سلاخی می‌کند؟ + فیلم و تصاویر

مسلمانان ,می‌کنند ,میانمار ,ساعت ,صبح ,یک ,قوی‌تر و ,و خطرناک‌تر ,خطرناک‌تر می‌شود ,می‌شود روزی ,دارد قوی‌تر

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

دانلود نرم افزار گرافیکی بهائیت شناسی shahrammusic49 بهار دانلود دانلود فیلم های هالیوودی تک دی ال backlinkmole دانلود نرم افزار و بازی موبایل bosakam cameranikon